XI LATERNA MAGICA 2018

07.04.2018

 

1.osa

„VÄGA LASTEKINO“/ «ОЧЕНЬ ДЕТСКОЕ КИНО»

  1. „Milles on aeg võimas?“

Nikita Gromov, Viktoria Gromova, Veronika Simakova, Jelizaveta Simakova (Valgevene)

«Над чем не властно время»

Никита Громов, Виктория Громова, Вероника Симакова, Елизавета Симакова (Беларусь)

  1. „Kas te armastate teatrit?“

Laste telestuudio „Pervõi šag“ vanem rühm; Jevpatorija, Krimm

«Любите ли вы театр?»

старшая группа студии телевидения «Первый шаг», Евпатория,Крым

3.„Leivakakuke“

Darja Gorski, Jarek-Karla Pahka, Nikita Rozkov, Arseni Dobrosotski (TTÜ Virumaa Kolledž, Kohtla-Järve Eesti)

«Колобок»

Дарья Горски, Ярек-Карла Пахка, Никита Рожков, Арсений Добросоцкий (Вирумаский колледж ТТУ,Кохтла-Ярве,Эстония)

  1. “Evpatorija ajalugu. Vapp. Tuli“

Nikita Dzjunenko, Grigori Krõžanovski, Aleksandra Prištšenko (Laste telestuudio „Pervõi šag“; Jevpatorija, Krimm)

«История Евпатории. Герб. Огонь»

Никита Дзюненко, Григорий Крыжановский, Александра Прищенко (детская студия телевидения «Первый шаг», Евпатория, Крым)

  1. 5. „Maled“

Oleg Rõbin Aleksandr Nikitin (visuaalkunstide stuudio, Sankt-Peterburg, Venemaa)

 «Шахматы»

Олег Рыбин (cтудия визуальных искусств ГБНОУ «Академия талантов» ,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Animato“

Virumaa Kolledži laste animatsioonistuudio,Kohtla-Järve, Eesti

„Animato“

Детская студия анимации Вирумааского колледжа, Кохтла-Ярве,Эстония

  1. „Kiik Sobornaja väljakul“

Anastassia Manajeva (Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Качели на Соборной площади»

Анастасия Манаева (Санкт-Петербург Россия)

  1. „Hirm“

Kristina Rudenko (kool „Pride“, Moskva, Venemaa)

«Страх»

Кристина Руденко (школа «Прайд»,Москва, Россия)

  1. „EV 100“

Virumaa Kolledži laste animatsioonistuudio,Kohtla-Järve, Eesti

«100 лет Эстонской Республики»

Детская студия анимации Вирумааского колледжа, Кохтла-Ярве,Эстония

  1. „Printsess“

Vladimir Kutkovoi (Laste telestuudio „Pervõi šag“; Jevpatorija, Krimm)

«Принцесса»

Владимир Кутковой (детская студия телевидения «Первый шаг», Евпатория,Крым)

  1. “Sõpra leida“

Darja Kondratenkova, Anna Usssanova, Emilia Taranovska  (stuudio „Kanutiaia“; Tallinn,Eesti)

«Найти друга»

Дарья Кондратенкова, Анна Усанова, Эмилия Тарановска (студия „Kanutiaia“; Таллинн,Эстония)

 

 

DOKUMENTAALFILM /ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ

  1. „BikeLand“

Ivan Vähhi (Peterburi autorikino klubi, Sankt-Peterburg,Venemaa)

„BikeLand“

Иван Вяххи  (Петербургский клуб авторского кино,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Mälestused ümbrikus“

Viktoria Gorohhova, Aleksandr Nikitin  (visuaalkunstide stuudio, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Воспоминания в конверте»

Виктория Горохова, Александр Никитин (cтудия визуальных искусств ГБНОУ «Академия талантов» ,Санкт-Петербург, Россия)

3.“ Ökoloogia“

Anatoli Kurnossov  (videostuudio „Nine Line“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Экология»

Анатолий Курносов (видеостудия „Nine line“,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Relvavennad“

Gleb Volodin (TTÜ Virumaa Kolledž, Kohtla-Järve,Eesti)

«Братья по оружию»

Глеб Володин (Вирумаский колледж ТТУ,Кохтла-Ярве,Эстония)

  1. „Romaan sootihasega“

Juri Kotovoi (Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Роман с гаичкой»

Юрий Котовой (Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Inglise keele õpetaja“

Grigori Krõlov (videostuudio „Nine Line“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Учитель английского»

Григорий Крылов (видеостудия „Nine line“,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Stalkeri jälgedes“

Irina Krivorukova (stuudio Cinemer Film Production, Tallinn,Eesti)

«По следам Сталкера…»

Ирина Криворукова  (студия Cinemer Film Production, Таллинн,Эстония)

  1. „Isa“

Deniss Kleštšjonok (stuudio“Voobražajemõi kosmos“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Отец»

Денис Клещенок (студия «Воображаемый космос»,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „ Minu nimi on Hogland“ (ehk Suursaar)

Ivan Vähhi (Peterburi autorikino klubi, Sankt-Peterburg,Venemaa)

«Моё имя –Гогланд»

Иван Вяххи (Петербургский клуб авторского кино,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „ Vandaalide hõim“

Sergei  Šutõi (Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Племя вандалов»

Сергей Шутый  (Санкт-Петербург, Россия)

 

2.osa

 

MÄNGUFILM/  ИГРОВОЙ ФИЛЬМ

  1. „Valik“

Aleksei Protsenko (Sankt-Peterburg,Venemaa)

«Выбор»

Алексей Проценко (Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Mehaaniline tragöödia“

Maria Rotko (stuudio „Kujuteldav kosmos „/“Voobražajemõi kosmos“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Механическая трагедия»

Мария Ротько (студия «Воображаемый космос»,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Võta!“ (kinoluule žanris)

Aleksandr Agaškov, Jekaterina Petrovskaja, Inessa Fatalijeva, Jwlizaveta Stognii, Laura Vartšenko (laste telestuudio „Pervõi šag“; Jevpatorija, Krimm)

«Нате!» (история в жанре кинопоэзии)

Александр Агашков, Екатерина Петровская , Инесса Фаталиева,Елизавета Стогний, Лаура Варченко (детская студия телевидения «Первый шаг»; Евпатория, Крым)

  1. .“Loos/ Loosimine“

Polina Suhovinskaja, Aleksandr Nikitin, Valentina Lapardina (visuaalkunstide stuudio, Sankt-Peterburg, Venemaa)

 «Лотерея»

Полина Суховинская , Александр Никитин, Валентина Лапардина (cтудия визуальных искусств ГБНОУ «Академия талантов» ,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Sa meeldid mulle“

Anastassia Mokrik (stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Ты мне нравишься»

Анастасия Мокрик (студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Jarno Lugu“

Anastassia Jatsenko (Media School Cinemer;Tallinn,Eesti)

«История Ярно»

Анастасия Яценко (Media School Cinemer;Таллинн,Эстония)

  1. „Interneti ohvrid“

Olga Kozlova, Sergei Krasii (stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Жертвы сети»

Ольга Козлова, Сергей Красий (студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Nukud“

Vitali Turtšin (stuudio „Kanutiaia“; Tallinn, Eesti)

«Куклы»

Виталий Турчин (студия „Kanutiaia“; Таллинн,Эстония)

  1. „Ma iialgi ei hakka kosmonaudiks“

Polina Novikova (stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Я никогда не буду космонавтом»

Полина Новикова (студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Äkki mõtled ümber“

Kristina Užgalyte (stuudio „Za kadrom“;Kaunas,Leedu)

«А может передумаешь» 

Кристина Ужгалите (студия «За кадром»; Каунас,Литва)

  1. „Täie hooga“

Diana Rapoport, Sofia Kissina (stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Полным ходом»

Диана Рапопорт, София Кисина (студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „ Silmus“

Polina Mirošnikova (stuudio “Voobražajemõi kosmos“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Петля

Полина Мирошникова (студия «Воображаемый космос», Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Tuuletallaja“

Katariina Škurinski (Rakvere Reaalgümnaasiumi videostuudio,Rakvere, Eesti)

 «Легкомысленная»

Катарийна Шкурински (Видеостудия Ракверский Реальной гимназии,Раквере,Эстония)

  1. „Poomine“

Sander Kuusemets (stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Подвешивание»

 Сандер Кууcеметс (студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Peaasi on uskuda“

Veronika Solovjova (stuudio „Rovesnik“; Narva,Eesti)

«Главное – верить»

Вероника Соловьёва (студия «Ровесник»; Нарва, Эстония)

  1. „Maailma väljaspool“

Igor Bronštein (TTÜ Virumaa Kolledž, Kohtla-Järve,Eesti)

«Вне мира»

Игорь Бронштейн (Вирумаский колледж ТТУ,Кохтла-Ярве,Эстония)

  1. „Allusioon“

Alesja Suzdaltseva (stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Аллюзия»

Алеся Суздальцева (студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Kui aga teisiti“

Kristina Užgalyte (stuudio „Za kadrom“;Kaunas,Leedu)

 «А если иначе…»

Кристина Ужгалите (студия «За кадром»; Каунас,Литва)

  1. „Lase jalga“

Polina Novikova (stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Смывайся»

 Полина Новикова (студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Sosin pimeduses“

Daniil Volotski, Arseni Arhipenko, Darina Sidorova (stuudio „Rovesnik“; Narva,Eesti)

«Шёпот в темноте»

 Данил Волоцкий, Арсений Архипенко, Дарина Сидорова(студия «Ровесник»; Нарва, Эстония)

  1. “ Hallus“

Maksim Gruntman, Bogdan Žuk, Konstantin Romanov, Grigori Krõlov (videostuudio „Nine Line“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Серота»

Максим Грунтман, Богдан Жук, Константин Романов, Григорий Крылов (видеостудия „Nine line“,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Uus täna“

Ann Kaarde, Anette-Heleri Lind, Mihkel Annus, Anita Kremm (Tallinn, Eesti)

«Новое сегодня»

Анн Каарде, Анетте-Хелери Линд, Михкель Аннус, Анита Кремм (Таллинн,Эстония)

 

3.osa

TÄHELEPANU!KAAMERA!VÕTE!/ «МОТОР! ХЛОПУШКА! НАЧАЛИ!»

  1. „Vaatan peeglisse“

Varvara Karpova (booktrailer, stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Смотрю в зеркало»

Варвара Карпова (booktrailer; студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. “Pomm“

Aleksandr Zinovjev (stuudio “Voobražajemõi kosmos“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

 «Бомба»

Александр Зиновьев (студия «Воображаемый космос»,Санкт-Петербург, Россия)

  1. 3. „Wintertime downhill training“

Tadas Cesna (stuudio „Kadr“;Kaunas,Leedu)

„Wintertime downhill training“

Тадас Цесна (студия «Кадр»; Каунас,Литва)

  1. „Põrgupõhja uus Vanapagan“

Alesja Suzdaltseva (booktrailer, stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Новый нечистый из преисподней»

Алеся Суздальцева (booktrailer; студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Downhill session“

Tadas Cesna (stuudio „Kadr“;Kaunas,Leedu)

„Downhill session“

Тадас Цесна (студия «Кадр»; Каунас,Литва)

  1. “Piggy Bank”

 Piia-Mai Orav (TTÜ Virumaa Kolledž, Kohtla-Järve,Eesti)

“Piggy Bank”

Пийа-Май Орав (Вирумаский колледж ТТУ,Кохтла-Ярве,Эстония)

  1. „Asfaldilaotur ja pisike“

Veronika Solovjova, Taissija Kljujeva, Demid Matvejev, Daniil Neustus (stuudio „Rovesnik“; Narva,Eesti)

«Каток и Писике»

Вероника Соловьёва, Таисия Клюева, Демид Матвеев, Даниил Неустус (студия «Ровесник»; Нарва, Эстония)

  1. „Revolutsioon“

Varvara Karpova  (booktrailer, stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Революция»

Варвара Карпова (booktrailer; студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Infolauatöötaja“

Aleksandr Zinovjev (stuudio “Voobražajemõi kosmos“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Вахтёрша»

Александр Зиновьев (студия «Воображаемый космос»,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Kalevipoeg“

Alek Šabanov (booktrailer, stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Калевипоэг»

Алек Шабанов (booktrailer; студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Bukvarinsk“

Veronika Solovjova, Taissija Kljujeva (stuudio „Rovesnik“; Narva,Eesti)

«Букваринск»

Вероника Соловьёва, Таисия Клюева (студия «Ровесник»; Нарва, Эстония)

  1. „Chasodei“ / „Watch key“

Anna Veisman (booktrailer, stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Часодеи»

 Анна Вейсман (booktrailer; студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Lego Magic“

Merle Protsin (TTÜ Virumaa Kolledž, Kohtla-Järve,Eesti)

„Lego Magic“

Мэрле Процин (Вирумаский колледж ТТУ,Кохтла-Ярве,Эстония)

  1. „Ma mõtlen kanamunale“

Anita Kremm (booktrailer, stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

« Я думаю о курином яйце»

Анита Кремм (booktrailer; студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Spinneri haipimine“

Deniss Rahu (Silmad Lahti Production,Tallinn,Eesti)

«Хайпанули на Спиннерах»

Денис Раху (Таллинн, Silmad Lahti Production)

 

REKLAAMKLIPP (TELLITUD FILM) / РЕКЛАМНЫЙ РОЛИК (ЗАКАЗНОЙ ФИЛЬМ)

  1. „Chixl“

Deniss Rahu (Silmad Lahti Production; Tallinn, Eesti)

„Chixl“

 Денис Раху (Silmad Lahti Production; Таллинн, Эстония)

  1. „Pushaz Sel concert“

Tadas Cesna (stuudio „Kadr“;Kaunas,Leedu)

 „Pushaz Sel concert“

Тадас Цесна (студия «Кадр»; Каунас,Литва)

  1. „Medovarus 1“

Aleksei Protsenko (Sankt-Peterburg,Venemaa)

«Медоварус 1»

Алексей Проценко (Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Sport“

Anatoli Kurnossov (videostuudio „Nine Line“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

 «Спорт»

 Анатолий Курносов (видеостудия „Nine line“,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Suvise noortelaagri reklaamitrailer“

Deniss Mirogorodski, Eduard Faizullin, Aleksandr Gorodilovski (Noortekeskus Generation2, Tallinn, Eesti)

«Рекламный трейлер к летнему молодёжному лагерю»

Денис Миргородский, Эдуард Файзуллин,  Александр Городиловский  (молодежный центр Generation2, Таллинн, Эстония)

  1. „Capoeira Clip“

Anita Kremm (booktrailer, stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

„Capoeira Clip“

Анита Кремм (booktrailer; студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

  1. „Sinimäed – official trailer“

Allan Vool (Mäetaguse, Eesti)

«Синие горы – официальный трейлер»

Аллан Вооль (Мяэтагузе, Эстония)

  1. „Vali elu“

Marina Glazkova (stuudio “Voobražajemõi kosmos“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

 «Выбери жизнь»

 Марина Глазкова (студия «Воображаемый космос»,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Medovarus 2“

Aleksei Protsenko (Sankt-Peterburg,Venemaa)

«Медоварус 2»

Алексей Проценко (Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Veel pole hilja“

Grigori Krõlov (videostuudio „Nine Line“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Ещё не поздно»

Григорий Крылов (видеостудия „Nine line“,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Hüüdnimega Marutõbine“

Gleb Petrov, Dmitri Smorževski, Mark Bakša (TTÜ Virumaa Kolledž, Kohtla-Järve,Eesti)

«По кличке бешеный»

Глеб Петров, Дмитрий Сморжевский,Марк Бакша (Вирумаский колледж ТТУ,Кохтла-Ярве,Эстония)

  1. „Kõrvaklapid“

Jekaterina Petrovskaja (Laste telestuudio „Pervõi šag“; Jevpatorija, Krimm)

 «Наушники»

Екатерина Петровская (Детская студия телевидения «Первый шаг»; Евпатория, Крым)

  1. „Sillamäe on linn, aga mitte küla“

Ilja Volosatov (TTÜ Virumaa Kolledž, Kohtla-Järve,Eesti)

«Силламяэ – город, а не деревня»

Илья Волосатов (Вирумаский колледж ТТУ,Кохтла-Ярве,Эстония)

  1. „Üksindus“ (videostuudio „Nine Line“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

Maksim Strelkov

«Одиночество»

Максим Стрелков (видеостудия „Nine line“,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Rakvere rulluisufestival 2017“

Rakvere Reaalgümnaasiumi videostuudio (Rakvere, Eesti)

«Ракверский фестиваль по катанию на роликовых коньках 2017»

Видеостудия Ракверский Реальной гимназии (Раквере,Эстония)

  1. . „Reaalsus“

Deniss Albul  (videostuudio „Nine Line“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Реальность»

Денис Албул (видеостудия „Nine line“,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Headus“

Aleksandr Nikitin (visuaalkunstide stuudio, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Добро»

Александр Никитин (cтудия визуальных искусств ГБНОУ «Академия талантов» ,Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Jõhvi Gümnaasiumi suvelaager 2017“

Kirill Volkov (Jõhvi,Eesti)

«Летний лагерь 2017 Йыхвиской гимназии»

 Кирилл Волков (Йыхви,Эстония)

  1. „Fänn“

Deniss Rahu (Silmad Lahti Production;Tallinn, Eesti)

«Фанат»

Денис Раху (Silmad Lahti Production; Таллинн, Эстония)

  1. „Fotograf“

Aleksei Zolotarjov  (videostuudio „Nine Line“, Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Фотограф»

Алексей Золотарёв (видеостудия „Nine line“,Санкт-Петербург, Россия)

 

MUUSIKALINE VIDEO/KLIPP/ МУЗЫКАЛЬНОЕ ВИДЕО (КЛИП)

  1. „Phantom x Rapper“

Maksim Titov  (Kohtla-Järve, Eesti)

„Phantom x Rapper“

Максим Титов (Кохтла-Ярве,Эстония)

  1. „Le Perv“

Aleksandr Zinovjev (stuudio „Kujuteldav kosmos „/“Voobražajemõi kosmos“, Sankt-Peterburg,Venemaa)

„Le Perv“  

Александр Зиновьев (студия «Воображаемый космос»;Санкт-Петербург, Россия)

  1. “Jõhvi Rescue Board SAR training”

Allan Vool (Mäetaguse, Eesti)

“Jõhvi Rescue Board SAR training”

Аллан Вооль (Мяэтагузе, Эстония)

  1. “Unicycle session“

Tadas Cesna (stuudio „Kadr“;Kaunas,Leedu)

“Unicycle session“

Тадас Цесна (студия «Кадр»; Каунас,Литва)

  1. „Võistlus“

Aleksei Protsenko (Sankt-Peterburg,Venemaa)

«Соперничество»

Алексей Проценко (Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Vihm“

Grigori Dobroljubov (Sankt-Peterburg,Venemaa)

«Дождь»

Григорий Добролюбов (Санкт-Петербург, Россия)

  1. „Run“

Allan Vool (Mäetaguse, Eesti)

„Run“

Аллан Вооль (Мяэтагузе, Эстония)

  1. „Täname rahuliku taeva eest“

Natalja Muravjova (Moskva,Venemaa)

«За мирное небо, спасибо!»

Наталья Муравьёва (Москва, Россия)

  1. Räppar – Helid keldrist“

Maksim Titov  (Kohtla-Järve, Eesti)

«Rapper – Звуки из подвала»

Максим Титов (Кохтла-Ярве,Эстония)

  1. „Aken“

Maria Tšudnaja (stuudio „Kujuteldav kosmos „/“Voobražajemõi kosmos“, Sankt-Peterburg,Venemaa)

«Окно»

 Маша Чудная (студия «Воображаемый космос»;Санкт-Петербург, Россия)

  1. Купэт – Sa arvasid, et detsembris pole tulpe“

Deniss Salmijanov (Sillamäe, Eesti)

«Купэт – Ты думала, что в декабре нет тюльпанов»

Денис Салмиянов (Силламяэ,Эстония)

  1. „Et uus saaks alguse“

Allan Vool (Mäetaguse, Eesti)

«Чтобы новое получило начало»

Аллан Вооль (Мяэтагузе, Эстония)

_________________________________________________________________

X RAHVUSVAHELINE HARRASTUSFILMIDE FESTIVAL

„LATERNA MAGICA 2017“

Tere tulemast harrastusfilmide festivalile!

Filmifestival „Laterna magica“ ootab taas Teie filmiloomingut.

Usu endasse ja Sul on võimalus tõusta filmikunsti Olümposele!

Kompetentne žürii annab filmidele oma hinnagu ning valib festivali parima harrastusfilmi 2017.a. Aasta 2016 on festivali juubeliaasta, seoses sellega filmidele oma hinnagu annavad mitte ainult filmiasjatundjad, vaid ka noortežürii.

 

Harrastusfilmide festivali „LATERNA MAGICA“ korraldaja on

Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

 

JUHEND

1. AEG

Aprill 2017.a

 

2. VANUSEGRUPID

Vanusepiiranguid ei ole.

 

3. FILMI PIKKUS

kuni 10 minutit

4. NOMINATSIOONID

  • Dokumentaalfilm – film peab kajastama huvitavaid seiku või inimesi, kultuurisündmusi, teaduslikke fakte või hüpoteese
  • Mängufilm – mängufilm peab omama teemat, ideed ja etteantud ülesande lahendust
  • Telesaade – saate osa, süžee
  • Muusikaline video /klipp
  • Animatsioonifilm
  • Reklaamklipp – võib kasutada juba eelnevalt tellitud ja kasutatud klippe
  • „Tähelepanu! Kaamera! Võte!“ – esitatud filmid, mis zürii hinnangul ei sobi eelnevate nominatsioonide määratlusse

 

5. HINDAMISKRITEERIUMID

  • Teema, idee, sobivus nominatsiooni määratlusele
  • Kunstiline ja loominguline lahendus
  • Tehniline teostus
    • Muusikaline kujundus
    • Vanusegrupi filme kuni 12.eluaastani hinnatakse eraldi

6. OSALEMISTINGIMUSED

  • Iga autor võib igas nominatsioonis esitada 1- 2 filmi!
  • Filmide ja ankeetide esitamise tähtaeg kuni 30.03.2017.a. (filmikaart on

manuses)

  • Filmi pikkus kuni 10 minutit formaadis MPEG-2, MPEG-3, MPEG-4, H.264 (AVI,MP4,MKV)
  • Filmide esitamine failivahetusprogrammi www.wetransfer.com kaudu (kuni 2GB) või posti teel: Jõhvi Kultuuri – ja Huvikeskus, Pargi 40, 41537, Jõhvi, Eesti

Iga film eraldi DVD plaadil. Filmide koopiaid ei tagastata!

 

 

7.AUHINNAFOND

  • Igas nominatsioonis antakse välja I,II ja III koht.
  • Festivali Grand Prix antakse välja kõikide filmide arvestuses.
  • Sõltuvalt esitatud filmide arvust ning kunstilise ja tehnilise teostuse tasemest on žüriil õigus jätta kohti välja andmata.

8.FESTIVALI KAVA

  • 8.aprill – kõikide filmide demonstratsioon kinos „Amadeus“ /Jõhvi Kontserdimaja
  • 23.aprill – auhinnagala koos parimate filmide esitusega kinos „Amadeus“/Jõhvi Kontserdimaja

 

 

 

Festivali korraldajate kontakt:

e-mail: laterna@huvikeskus.info

kodulehekülg: www.huvikeskus.info

tel: 33 42 032

(+372) 52 92 103

 

Registreerimise vorm

SOOVIME EDU!!!

__________________________________________________________________________

IX RAHVUSVAHELINE HARRASTUSFILMIDE FESTIVAL

„LATERNA MAGICA 2016“

VÕITJAD

 

GRAND PRIX

„Noktürn“

Nikolai Rõbnikov (Moskva)

«Ноктюрн» Николай Рыбников (Москва)

 

Animatsioonifilm

I „Kaheksateistkümnes kaamel“ Margarita Kokšarova (Moskva)

«Восемнадцатый верблюд» Маргарита Кокшарова (Москва)

II „Sabata ja soomusteta“ Aleksandr Petra(stuudio „Rovesnik“;Narva,Eesti)

«Ни хвоста,ни чешуи» Александр Петра, Тимофей Глухов, Сергей Марков, Вероника Соловьёва (студия «Ровесник»; Нарва, Эстония)

III „Hirmude kaevandus“Kirill Eduvald, Nikita Pekarski (stuudio „Rovesnik“; Narva,Eesti)

«Шахта ужасов» Кирилл Эдувальд, Никита Пекарский (студия «Ровесник»; Нарва, Эстония)

 

VÄGA LASTEKINO

I “Salaagendi saatus“ Projekt „Stop!“Snjato!“ (Moskva )

«Судьба шпиона»Проект «Стоп! Снято!» (Москва)

II „Headuse ringlus“ (lastestuudio „Chornoe ja Beloe“, Kaasan, Tatarstan)

«Круговорот добра» (детская студия «Чёрное и Белое», Казань,Татарстан)

III „Ökoloogia“ Ksenia Šarova(Sankt-Peterburg)

«Экология»Ксения Шарова (студия „Nine line“, Санкт-Петербург)

 

Dokumentaalfilm

I „Siin ma olen,teine“ Darja Simonova, Nikita Koštšavka (Novosibirsk,Venemaa)

«Вот он я, второй» Дарья Симонова, Никита Кощавка (Новосибирск, Россия)

II „Arhitekt Vladimir Borodkin“Ivan Šilenko (Novosibirsk,Venemaa)

«Архитектор Владимир Бородкин» Иван Шиленко (Новосибирск, Россия)

III „Rotonda“

«Ротонда» Вера Петрова (студия „Nine line“,Санкт-Петербург)

 

Mängufilm

I „Üldse ei vea…“ Jaanus Lekk (Rakvere, Eesti)

«Вообще не везёт» Jaanus Lekk (Раквере,Эстония)

II „Külaline“ Dmitri Domoskanov, Daniil Štatnov, Polina Linovitskaja, Vadim Kozlov, Jekaterina Kovshova (stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Гость» Дмитрий Домосканов, Даниил Штатнов, Полина Линовицкая, Вадим Козлов, Екатерина Ковшова (студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

III „Pori“ Kristina Jumankina;Vitali Bestšastnõi (stuudio „Kanutiaia“; Tallinn,Eesti)

«Грязь»Кристина Юманкина, Виталий Бесчастный (студия „Kanutiaia“; Таллинн,Эстония)

 

Muusikaline video /klipp

I „Ähvardav“Nikita Maskajev (Kohtla-Järve,Eesti)

«Грозный»Никита Маскаев (Кохтла-Ярве,Эстония)

II „Betoonplokk“ Ruslan Šakirov (Tšeljabinsk,Venemaa)

«Бетонные блоки» Руслан Шакиров (Челябинск, Россия)

III „Minu kooli aja tundemärgid“Michail Semenišin (Kaunas,Leedu)

«Моя школа в приметах времени» Михаил Семенишин (студия «За кадром»; Каунас, Литва)

 

Reklaamklipp

I „Käsn“ Bogdan Žuk(Sankt-Peterburg, Venemaa)

«Губка» Богдан Жук (студия „Nine line“, Санкт-Петербург)

II „Piknik tee ääres“ Dmitri Domoskanov (stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Пикник на обочине» Дмитрий Домосканов (студия „Meksvideo“; Таллинн,Эстония)

III „Helikunst“ Deniss Rahu (Tallinn, Eesti)

«Искусство звука» Денис Раху (Таллинн,Эстония)

 

Tähelepanu! Kaamera! Võte!

I „Armastuse agoonia“ Polina Linovitskaja(stuudio „Meksvideo“;Tallinn,Eesti)

«Агония любви» Полина Линовицкая (студия „Meksvideo“; Таллинн, Эстония)

II „Lumihelbeke“ Nadežda Krõlova, Aleksei Šahnovitš, Anna Tkatšenko(Sankt-Peterburg,Venemaa)

«Снежинка» Надежда Крылова, Алексей Шахнович, Анна Ткаченко (Санкт-Петербург)

III „Ükskord detsembrikuus“ Margarita Mironova (Jõhvi, Eesti)

«Однажды в декабре» Маргарита Миронова (Йыхви,Эстония)

 

Tere tulemast harrastusfilmide festivalile!

Filmifestival „Laterna magica“ ootab taas Teie filmiloomingut.

Usu endasse ja Sul on võimakus tõusta filmikunsti Olümposele!

Kompetentne žürii annab filmidele oma hinnagu ning valib festivali parima harrastusfilmi 2016.a.

 

Harrastusfilmide festivali „LATERNA MAGICA“ korraldaja on

Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus

 

JUHEND

 

1. AEG

Aprill 2016.a

 

2. VANUSEGRUPID

Vanusepiiranguid ei ole.

 

3. FILMI PIKKUS

kuni 10 minutit

4. NOMINATSIOONID

  • Dokumentaalfilm – film peab kajastama huvitavaid seiku või inimesi, kultuurisündmusi, teaduslikke fakte või hüpoteese
  • Mängufilm – mängufilm peab omama teemat, ideed ja etteantud ülesande lahendust
  • Telesaade – saate osa, süžee
  • Muusikaline video /klipp
  • Animatsioonifilm
  • Reklaamklipp – võib kasutada juba eelnevalt tellitud ja kasutatud klippe
  • Tähelepanu! Kaamera! Võte! – esitatud filmid, mis zürii hinnangul ei sobi eelnevate nominatsioonide määratlusse

 

5. HINDAMISKRITEERIUMID

  • Teema, idee, sobivus nominatsiooni määratlusele
  • Kunstiline ja loominguline lahendus
  • Tehniline teostus
    • Muusikaline kujundus
    • Vanusegrupi filme kuni 12.eluaastani hinnatakse eraldi

6. OSALEMISTINGIMUSED

  • Iga autor võib igas nominatsioonis esitada 1- 2 filmi!
  • Filmide ja ankeetide esitamise tähtaeg kuni 01.04.2016.a. (filmikaart on

manuses)

  • Filmi pikkus kuni 10 minutit formaadis MPEG-2, MPEG-3, MPEG-4, H.264 (AVI,MP4,MKV)
  • Filmide esitamine failivahetusprogrammi www.wetransfer.com kaudu (kuni 2GB) või posti teel: Jõhvi Kultuuri – ja Huvikeskus, Pargi 40, 41537, Jõhvi, Eesti

Iga film eraldi DVD plaadil. Filmide koopiaid ei tagastata!

 

 

7.AUHINNAFOND

  • Igas nominatsioonis antakse välja I,II ja III koht.
  • Festivali Grand Prix antakse välja kõikide filmide arvestuses.
  • Sõltuvalt esitatud filmide arvust ning kunstilise ja tehnilise teostuse tasemest on žüriil õigus jätta kohti välja andmata.

8.FESTIVALI KAVA

  • 10.aprill – kõikide filmide demonstratsioon kinos „Amadeus“ /Jõhvi Kontserdimaja
  • 24.aprill – auhinnagala koos parimate filmide esitusega kinos „Amadeus“/Jõhvi Kontserdimaja

 

 

 

Festivali korraldajate kontakt:

e-mail: laterna@huvikeskus.info

kodulehekülg: www.huvikeskus.info

tel: 33 42 032

(+372) 52 92 103

 

SOOVIME EDU!!!

FILMIKAART