Jõhvi Koolinoorte Maja kui laste ja noorte huvikool alustas tegevust Jõhvi rajooni Pioneeride Majana 1954.aastal. Esimesed ringid, mis alustasid tööd,olid lennumudelismi,vene draama-, tantsu-, kunsti-, käsitöö-, raadio-, foto- ja motoring. Sellesse pikka tööperioodi mahub 70 ringi töö ja huvialane tegevus.

Täna kannab see huvikool  Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse nime  ning  on jäänud truuks laste- ja noorteloomingu edendamisele.

Oleme eesmärgiks seadnud:

  • leida meelepärast tegevust väikestele ja suurtele
  • pakkuda igale osalejale võimalus arendada oma oskusi ja andeid
  • luua tingimused, kus väike ja suur huviline saaks vaba aega  veeta sisukalt ja huvitavalt.
  • Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus on koht, mis pakub meelelahutust linna ja maakonna inimestele, olenemata nende vanusest.

Huvikeskus tegeleb ka valla- ja linnaürituste korraldamisega. Täna keskuses töötavad  26 ringi, mis ei dubleeri vallas tegutsevaid ringe: taimeseadering, mudilaste kool “Karapuz”, multimedia-stuudio, arbaletiklubi, robotroonikaring,dj-kool,  erivajadustega laste- ja täiskasvanute ringid jne. Osavõtjate  vanus alates 8.kuust ja ulatub täiseani välja.

Keskuses töötab pedagoogide loominguline kollektiiv. Meie loomeringide esinemisi võib näha ja kuulda kontsertidel, ülevaatustel, festivalidel ja konkurssidel.

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskus on maja, kus saad  luua, leiutada, avastada, teostada uut ja huvitavat..

Uks loomemaailma on avatud!

Tere tulemast!