JÕHVI PARGI SUVEMUUSIKAÕHTUD JÄTKUVAD!
22. juulil kell 18.00 ootame teid Jõhvi parki nautima kaunist suveõhtut armastatud Eesti lauludega.
Lavale astuvad Voldemar Kuslap ja Boris Lehtlaan, kelle esituses kõlavad laulud, mis on puudutanud mitmeid põlvkondi. Kaasa teeb Are Jaama.
„Suve kuldne kohtumine lauludega, mis jäävad“
Tule veeda mõnus õhtu heas seltskonnas, kuula tuttavaid viise ja naudi suvist pargimiljööd.
Muusika meie südames!
Kohtumiseni sumedatel suveõhtutel!






