LOOMINGULINE SUUND “KIRGASTUMINE!”
2.-5.09. 15.00-18.00
TAIMESEADERING „ÕLEKUBUKENE – Endla Lipp (alates 7.a.)
2., 5.09. 17.00-19.00
VIDEOSTUUDIO “PERVÕI KADR“ – Ilja Telnov (10.-18.a.)
2.-4.09. 15.00-18.00
FOTOSTUUDIO – Dmitri Vorobjov (alates 10.a.)
7.09. 12.00-13.00
KUNSTIRING – Larissa Sõdur (alates 6.-12.a.)
„TULEVASED LAVAKUNINGAD”
3.-6.09. 15.00-18.00
TEATRIKOLLEKTIIV „EKSPROMT“ –Urmas Laada (5.-16.a.)
3.-5.09. 14.00-17.00
KOOLITEATER – Raili Tamm (alates 7.a.)
2.,4., 5.09. 17.00-20.00
TEATER „POST SCRIPTUM” – Natalja Lessina (14.-25.a.)
3.-5.09. 14.00-17.00
ERIVAJADUSTEGA LASTE – JA TÄISKASVANUTE NÄITERING – Raili Tamm
„TANTSI, KUNI OLED NOOR!”
2.,5.09. 16.00-18.00
TANTSURING „IMPULSS“ –Tatjana Tulskaja (alates 5.a.)
4.09. 17.00-19.00
TANTSUSTUUDIO „GRACIA“ – Marika Järvepõld (5.-7.a.,8.-10.a,alates 18.a.)
3., 5.09. 16.30-18.00
NÜÜDISTANTSU KLASS (contemporary dance) – Julia Batova (alates 7.a.)
3.09. 18.00-19.00
SHOWTANTS „DANCE PLANET“ – Kristina Berelašvili (täiendav vastuvõtt vanuserühma 4. – 6. a.)
6.09. 16.45-19.30
BREIKTANTS – Irina Gorohhova, Ignat Lahno (alates 7.a.)
„DO,RE,MI,FA,SOL!”
2.-6.09. 12.00-16.00
LAULURING – Kersti Pärnamets (alates 4.a.)
2.-4.09. 15.00-18.00
VOKAALRING „YeS“- Jelena Skrebneva (3.-17.a.)
4.09. 15.00-18.00
VOKAALSTUUDIO „ INTRO“ – Andrei Verhovski ( alates 9.a.)
3., 4.09. 17.00-19.00
MUUSIKARING – Aleksander Artimovitšus (alates 12.a.)
„KARAPUZ”
2.-4.09. 15.00-18.00
MUDILASTE KOOL „KARAPUZ” (vanus 6.kuust – 3.eluaastani)
RÜHM „MINA ISE“ – Jelena Skrebneva (3.-4.a.)
SPORT, MATKAMINE: „TUGEV,OSAV,JULGE!”
3.,4.09. 17.00-19.00
AMMURING – Meelis Pällo (alates 7.a.)
3.,5.09. – 15.00-18.00
HUVIRING „ROBINSON“ – Pjotr Dzjuba (alates 7.a.)
TEHNIKA „LEIUTAJA”
7., 8.09. – 11.00-14.00
LENNUMUDELISM – Gennadi Gussev (alates 5.a.)
5.09. 14.00-16.00 (Jõhvi Vene Põhikool)
HUVIRING „MEISTERDAME ISE – Viktor Vesi (alates 9.a.)
3.09. 17.00-19.00
ROBOTROONIKARING „RoboTalu“ – Mihhail Derbnev (alates 7.-19.a.)
AMETIORIENTEERUMINE „VALIK”
3., 4.09. 15.00-18.00
DJ-KOOL (DJ-School) – Aleksandr Ivasjuk (DJ Alex) (alates 15.a.)
6.09. 16.00-18.00
Kursused täiskasvanutele „ART MOMENT“ – Irina Baleva