Põhikooli kooliteatrite riigifestivali ajakava

KOOLITEATER 2017 JÕHVI

Põhikooli kooliteatrite riigifestival

JÕHVI KONTSERDIMAJAS

 

AJAKAVA

Reede ,21. aprill

k.12.00 – avamine

k.12.15- 12.35 Jõgevamaa Palamuse Gümnaasiumi draamaring Lutsu Vägi      etendus KONN      juhendaja Karmo Toome            Suur saal

12.45-13.15 Lääne-Virumaa Rakvere Linnanoorte näitetrupp

etendus  KÜLALINE   juhendaja Tiina Rumm         Kammersaal

13.25-13.50 Harjumaa Kolga Kooli näitetrupp Kohal-olijad

 etendus INGELHEIM  juhendaja Terje Varul           Suur saal

15.00-15.45 Tartu Waldorf Teater  Tartu Waldorfgümnaasiumist

etendus KOLETIS   juhendaja Külli Ehastu             Suur saal

15.55-16.15- Järvamaa Aravete keskkooli näitering

etendus METSALOOD  juhendaja Aire Pitk            Kammersaal

16.25-16.40  Tallinna 32. Keskkooli põhikooli KOKK ehk Kunstiliselt On Kõik Korrektne.

etendus  KLASSIEKSKURSIOON  juhendaja Eva Kalbus       Suur saal

16.50- 17.15  Jõgevamaa Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja

Etendus  UNE-EMA LAPSED   juhendaja Lianne Saage-Vahur    Kammersaal

17.25-17.45 Valgamaa Tõrva Gümnaasiuminäitetrupp Pigilind

etendus MEIE VALITSUS     juhendaja Eve Valliste               Suur saal

17.55-18.05  Saaremaa Orissaare Gümnaasiumi 8. klassi näitetrupp

etendus KOLMEKESI KODUS  juhendaja  Monika Kipper    Kammersaal

18.15-18.45 Tartu Polygoni Teatrikooli Tartu keskmine rühm

etendus MAAILM MUUTUB ,AGA MEIE MITTE ehk KEVADE

juhendajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg                        Suur saal

 

Laupäev, 22.aprill

10.00-10.45 Põlvamaa Johannese Kool Rosmal

etendus  KENTSAKAS  JUHTUM  juhendaja Külli Volmer     Kammersaal

10.55-11.20 Läänemaa Haapsalu Põhikooli näitering 

etendus  VÄLJAMÕELDUD TÕDE  juhendaja Siim Birk             Suur saal

11.30-12.10 Raplamaa Rapla Riinimanda Teater

etendus OSKAR JA ASJAD  juhendaja Valter Uusberg           Kammersaal 

12.20-12.40 Tartumaa Kuuste Kooli näitering

etendus  KUUSTE UNISTUSED  juhendaja Kaija Maarit Kalvet    Suur saal

12.50 -13.15 Pärnumaa Jõõpre kooli näitetrupp

etendus KEELEPUUDUTUS   juhendaja Helle Kirsi               Kammersaal

13.50- 14.25 – Hiiumaa Käina Kooli näitetrupp

etendus KÕNELUSED    juhendaja Tiia Korv                          Suur saal

15.30-15.50 Viljandimaa Suure-Jaani Kooli näitetrupp

etendus  SEE ON SEE, KELLELE MA SELLE LEIVA ANNAN

juhendaja Andres Oja                                                           Kammersaal

16.00-16.40 Ida-Virumaa Narva Laste Loomemaja teater -stuudio „16.

komnata“   etendus SINILIND

juhendaja Vitaly Katuntsev                                                       Suur saal

16.50 -17.10 Võrumaa Võru Kreutzwaldi Kooli näitetrupp Lavarebased

etendus  LUGU LAHKEST LOHE JUSTUSEST JA PRITSESS MINIMINNIST

juhendaja Raili Leesalu                   kammersaal

18.30 – Lõpetamine ,autasustamine

 

Keskusest

Jõhvi Koolinoorte Maja kui laste ja noorte huvikool alustas tegevust Jõhvi rajooni Pioneeride Majana 1954.aastal. Esimesed ringid, mis alustasid tööd,olid lennumudelismi,vene draama-, tantsu-, kunsti-, käsitöö-, raadio-, foto- ja motoring. Sellesse pikka tööperioodi mahub 70 ringi töö ja huvialane tegevus.

Edasi...