LAHTISTE USTE PÄEVAD

JÕHVI KULTUURI – JA HUVIKESKUS pakub lastele, noortele ja ka täiskasvanutele meeldivaid vabaaja veetmise võimalusi! TULE! OTSI! LEIA! PROOVI! LOO! Rutta LAHTISTE USTE PÄEVADELE 3.- 5. septembrini kella 15.00 – 18.00 tutvuma Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse, Pargi 40, ringide ja klubidega!   LOOMINGULINE SUUND   “KIRGASTUMINE!” KÄSITÖÖRING alustab tööd esimesel võimalusel uue juhendajaga.   TAIMESEADERING

Linnalaagri 2.vahetus

LINNALAAGER „JÕHVIKAS“ 2.vahetus 18.juuni– 22.juuni 2012 Kuupäev Aeg Päevakava Vastutav isik 18.juuni (esmaspäev)   9.00-12.00 Moepäev 2.vahetuse avamine (rühma nimetus,hümn,tants)   A.Maskajeva, kasvatajad 12.30 lõuna 14.00 Moeshow kasvatajad 19.juuni (teisipäev)   9.20 10.30 Tantsupäev Hommikvõimlemine Klounietendus (Teater „Teine Taevas”) kasvatajad 13.30 lõuna 14.00 Tantsumaraton kasvatajad 20.juuni (kolmapäev)   9.20 9.30 Käsitööpäev Hommikvõimlemine Väljasõit: Kohtla-Järve P.Dzjuba,

Linnalaagri 1.vahetuse kava

Kuupäev Aeg Päevakava Vastutav isik 7.juuni  (neljapäev) 9.00  10.30 Laagri avamine „Tere,laager!“  Mäng „Sõbralik rühm“ A.Maskajeva,P.Dzjuba, kasvatajad 12.30 lõuna 14.00 – 15.30 Rühma nimetus, plakat, liikumised (hümn,tants) kasvatajad 8.juuni  (reede)   9.20 10.00 Seebimullide päev  Hommikvõimlemine Jalutuskäik viaduktile Antonina Lattu,  kasvatajad 12.30 lõuna 14.00 „Ma oskan,ma saan“! kasvatajad, A.Maskajeva 11.juuni  (esmaspäev)   9.20 10.30-12.00 Kunstnikupäev 

29.aprillil “LATERNA MAGICA” võitjate auhinnagala

29.aprill FILMIAMATÖÖRIPÄEV

 

kell 12.30 meistriklass „Kas stsenaarium on vajalik?“

Aljona Suržikova – Eesti dokumentaalfilmide rezisöör

Sergei Trofimov – Eesti dokumentaalfilmide operaator

Pääse vaba

 

kell 14.00 Harrastusfilmide festivali LATERNA MAGICA 2012 võitjate auhinnagala

Pääse 1€

14.aprillil “LATERNA MAGICA 2012” filmide läbivaatus

14.aprillil kinos „AMADEUS“ LATERNA MAGICA 2012 filmide läbivaatus:

kell 11.30 multifilmid,dokumentaalfilmid

kell 13.30 mängufilmid

kell 17.00 reportaažid, loodusfilmid, videoklipid, „iseenda režisöör“

Pääse vaba

 

29.aprillil:

kell 12.30 meistriklass „Kas on vaja stsenaariumi?“

Pääse vaba

kell 14.00 harrastusfilmide festivali LATERNA MAGICA 2012 võitjate auhinnagala

Pääse 1€

Jõhvi laste- ja noorte lauluvõistluse “Laulukevad 2012” laureaadid

1.aprillil kontserdimajas toimunud laste-ja noorte lauluvõistluse „Jõhvi laulukevad 2012“ lõppkontserdil esinesid Jõhvi parimad laululapsed ja parimatest parimad pärjati kontserdi lõpus laureaaditiitliga. Lisaks anti välja ka eripreemiaid. Laureaadid : Vanuserühm 3.-4.a. – JUHAN SEPP 4.a. (juhendaja Küllike Šapovalov) Vanuserühm 5.-6.a. – LIISA MARIA VÕHMAR 6.a. ( juhendaja Küllike Šapovalov) Vanuserühm 7.-8. a. – ALISA SKREBNEVA 8.a.

Ida-Virumaa Kooliteatrite festival Kohtla-Järvel

17.-18.märtsil Kohtla-Järve Kultuurikeskuses toimub Ida-Virumaa Kooliteatrite festival, kus võtab osa meie keskuse R.Tamme kooliteater ja erivajadustega noorte näitering! 17.03. kell 13.00 – Raili Tamm „Ühe armastuse lugu“ (8 min) erivajadustega noorte näitering kell 19.00 – Urmas Lennuk „Boob teab“ (55 min) 18.03. kell 9.25 – Urmas Lennuk „Okasroosike“ (30 min) kell 10.00 – „Üks isadepäevakontsert“

Jõhvi laste- ja noorte lauluvõistluse “Jõhvi Laulukevad 2012” esinejad lõppkontserdil

Lauluvõistluse esinejad lõppkontserdil 1.aprillil kell 12.00: 3.-4.a. Alice Kuzmina Heleene Värimäe Juhan Sepp Riko-Arti Arju Maria Tumko 5.-6.a Ksenia Denissova Johhanna Tammjärv Liisa Maria Võhmar Jekaterina Žitkova 7.-8.a. Evelina Seimar Alisa Skrebneva Siimeon Raud 9.-10.a. Deborah Šapovalov Kerli Teder Dan-Voldemar Dehteruk Jonatan Raud Kermo Vinkler 11.-12.a. Sander Mooses 13.-14.a. Indra Mirell Zeinet 15.-16.a. Mari-Liis Korkus