Ida-Virumaa Kooliteatrite festivali tulemuste protokoll

Ida-Virumaa Kooliteatrite festival

6.-8.märts  2017     Jõhvi Kontserdimajas

TULEMUSTE PROTOKOLL

Vanusegrupp 1.-4.klass

I koht  — Narva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus  Пикник под звёздами    Lavastaja Vitali ja Olga Katuntseva

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil konkursil, 5.-6.mail , Kolgas, Harjumaa

II koht – Kiikla Rahvamaja näitetrupp ,etendus  Printsess ja hiiglane .Lavastajad Ruth Linnard ja Krista Kõrvemaa

III koht – Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatritrupp „Ekspromt“ ,etendus Слонёнок пошёл учиться . Lavastaja Urmas Laada

 

Tunnustus

Suureks mängitud väikese osa eest – Mart Kundla , Kiikla Rahvamaja näitetrupp

Interaktiivse etenduse eest – Jõhvi Vene Põhikool , etendus Гусенок , juhendaja Tatjana Laada

Tänapäevase teemakäsitluse eest – Kohtla-Järve  Kultuurikeskuse teatristuudio „Siilikesed“ etendus Бабки-ежки и листопад , juhendaja Julia Popova

Eesti keeles mängitud etenduse eest – Narva Keeltelütseum, etendus Ahastamapanev asi, juhendaja Svetlana Ivanova

Muusikalise kujunduse eest – Mäetaguse Põhikool etendus Kuldhani , juhendajad Svetlana Pahk ja Anu Kaljusaar

Ühtse ansamblimängu eest – Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatritrupp „Ekspromt“ ,etendusЦветные хвостики . Juhendaja Urmas Laada

 

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Jekaterina Novosjolova – näitleja,  Lembit Prits – vabakutseline lavastaja., näitleja

 

Vanusegrupp 5.-9.klass

 I koht  –  Narva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Синяя птица Lavastaja Olga Katuntseva

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil 21.-22.aprillil Jõhvis, Ida-Virumaa

II koht  – Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“ , etendus А и Б сидели на трубэ . Lavastaja Vladimir  Vaikert

 III koht — Narva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Дюймовочка Lavastajad Vitali Katuntsev ja  Olga Katuntseva

 Tunnustus

Eesti klassika lavaletoomise eest – Mäetaguse põhikool ,etendus Kapsapea.Lavastaja Svetlana Pahk

Leidliku lavakujunduse eest – Kiviõli Vene Kool ,etendus Чемодан чепухи, или Быстро хорошо не бывает.  Lavastaja Tamara Simonovitš

Parim juhendaja – Vladimir Vaikert,  Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“

Näitlejameisterlikkuse eest

-          Kristjan Kundla , Mäetaguse Põhikool, etendus Kapsapea

-         Maksim Lomalov ; Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“ etendus А и Б сидели на трубэ

-         Natalja Jolkina , Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“ etendus А и Б сидели на трубэ

-         Ksenia Kvitka , Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“ etendus А и Б сидели на трубэ

-         Alina Busygina, Narva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Дюймовочка

-         Anastasia Portnova , Narva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Синяя птица

-         Jelizaveta Anderžanova, Narva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Синяя птица

 

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Allan Kress – näitleja, lavastaja, projektiteatri Banaanikala juht ;Tiina Mälberg- Rakvere teatri näitleja; Margus Grosnõi – Rakvete teari näitleja ; Valentina Fursova – teater Tuuleveski direktor

 

Vanusegrupp 10.-12.klass

I koht  - Narva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Две стрелы.Lavastaja Vitali Katuntsev

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil, 7.-9.aprillil   Tallinnas

 II koht – Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater , etendus Kadunud kindapood. Lavastaja Raili Tamm

  III koht  – Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium, etendus Классика в пыли. Lavastaja Tatjana Kundozjorova

Tunnustus

Leidliku vormilahenduse eest – Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater P.S ,etendus Мститель , lavastaja Natalja Lessina

Hea teemakäsitluse eest – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Narva Õppekeskus  ,etendus В современном аду  ,lavastaja Anna Tereštšenko

Imelise muusikalis-poeetilise etenduse eest – Narva kesklinna Gümnaasium , etendus Жар – птица .Lavastaja Tatjana Sonina, juhendaja Julia Antonova

Liigutava muusikalise kujunduse eest .-Jõhvi Puuetega inimeste Koja näitetrupp ,etendus Lõputa lugu . Lavastaja Raili Tamm

Parima juhendaja – Raili Tamm , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater

Näitlejameisterlikuse eest

-         Kirill Kisseljov – Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium, etendus Классика в пыли

-         Valentina Sprõnžuk  – Kohtla-Järve Kultuurikeskuse tearistuudio „Siilikesed“ ,etendus Сны памяти

-         Maxim SemenovNarva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Две стрелы

-         Kartin MägiNarva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Охота на генерала

-         Jekaterina GorskajaNarva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendustes  Охота на генерала  ja Две стрелы

-         Ilja BušeikoNarva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Две стрелы

-         Vladislav GusevNarva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“ etendus Охота на генерала

-         Gerly Triin Nõmmiste - Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater , etendus Kadunud kindapood

-         Hannes VillersJõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater , etendus Kadunud kindapood

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Allan Kress – näitleja, lavastaja, projektiteatri Banaanikala juht , Valentina Fursova – teater „Tuuleveski“ direktor , Tiina Mälberg- Rakvere teatri näitleja, Jekaterina Novosjolova – näitleja

 

Tunnustus kogu festivali arvestuses:

Parimad juhendajad Vitali Katuntsev ja Olga Katuntseva – Narva Laste Loomemaja teater-stuudio „16.komnata“

 

Keskusest

Jõhvi Koolinoorte Maja kui laste ja noorte huvikool alustas tegevust Jõhvi rajooni Pioneeride Majana 1954.aastal. Esimesed ringid, mis alustasid tööd,olid lennumudelismi,vene draama-, tantsu-, kunsti-, käsitöö-, raadio-, foto- ja motoring. Sellesse pikka tööperioodi mahub 70 ringi töö ja huvialane tegevus.

Edasi...