IDA-VIRUMAA KOOLITEATRITE FESTIVALI 2017 kava

Ida-Virumaa Kooliteatrite Festivali 2017 programm  6.-8.märts

Jõhvi Kontserdimajas

 

Esmaspäeval , 6.märtsil

 Vanusegrupp  5.-9.klass

11.00  Festival avamine   —  kammersaalis

11.10 – 11.40   Kapsapea

Mäetaguse Põhikooli näitetrupp  —  kammersaalis

Juhendaja Svetlana Pahk

11.55 – 12.40  Дюймовочка   —   suures saalis

             Narva Laste Loomemaja teatri-stuudio „16.komnata“

Juhendajad Olga ja Vitali Katuntsevid

12.55  -13.35   Чемодан чепухи, или Быстро хорошо не бывает

Kiviõli Vene Kool   —   kammersaalis

Juhendaja Tatjana Simonovitš

14.30 – 15.15  Синяя птица

Narva Laste Loomemaja teatri-stuudio „16.komnata“   —   suures saalis

Juhendaja Olga Katuntseva

15.30 – 16.30 А и Б сидели на трубэ

Sillamäe teater-stuudio„Teine taevas“ noortestuudio    —   kammersaalis

Juhendaja Vladimir Vaikert

17.15     Autasustamine

 

Teisipäeval, 7.märtsil

Vanusegrupp 10.-12.klass

9.30  – päeva avamine  —   suures saalis

9.40 – 10.10  Мститель

            Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater „P.S.“   —   suures saalis

Juhendaja Natalja Lessina

10.25 – 10.40 Ангел,, дарующий жизнь

             Narva Kesklinna Günmaasium   —  suures saalis

Juhendajad Tatjana Sonina, Julia Antonova

10.55 – 11.40  В современном аду

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekeskuse näitetrupp   —   suures saalis

Juhendaja Anna Tereštšenko

11.55 – 12.15  Сны памяти

              Kohtla-Järve Kultuurikeskuse teatristuudio „Siilikesed    —   kammersaalis

juhendaja Julia Popova

12.30 – 13.40Охота на генерала

Narva Laste Loomemaja teatri-stuudio „16.komnata“   —   suures saalis

Juhendaja Vitali Katuntsev

13.55 – 14.40   сценический микс Классика в пыли

Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasiumi teatritrupp   —  suures saalis

Juhendaja Tatjana Kundozjorova

15.45 – 16.40 Две стрелы

Narva Laste Loomemaja teatri-stuudio „16.komnata“   —  suures saalis

Juhendaja Vitali Katuntsev

16.55 – 17.50  Kadunud kindapood

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater   —   kammersaalis

Juhendaja Raili Tamm

18.05 -18.30  Жар – птица

Narva Kesklinna Günmaasium   —   suures saalis

Juhendajad Tatjana Sonna, Julia Antonova

18.45 – 18.55 Lõputa lugu

            Jõhvi puuetega inimeste koja näitetrupp   —   kammersaalis

Juhendaja Raili Tamm

19.10 – 20.10 Добрый человек из Сычуани

          Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater „P.S.“   —   suures saalis

Juhendaja Natalja Lessina

21.00 – Autasustamine

 

Kolmapäev. 8.märts

Vanusegrupp 1.-4.kl.

10.00 – päeva avamine

10.10 – 10.30  Гусенок

Jõhvi Vene Gümnaasiumi 4. klassi näitetrupp   —   kammersaalis

Juhendaja Tatjana Laada

10.45 – 11.00 Бабки-ежки и листопад

Kohtla-Järve Kultuurikeskuse teatristuudio „Siilikesed“   —   kammersaalis

Juhendaja Julia Popova

11.15 – 11.40 Пикник под звёздами

Narva Laste Loomemaja teatri-stuudio „16.komnata“   —   suures saalis

Juhendajad Olga ja Vitali Katuntsevid

11.55 – 12.10 – Ahastamapanev asi

          Narva Keeltelütseum   —  kammersaalis

Juhendaja Svetlana Ivanova

12.25 – 12.40 Слонёнок пошёл учиться

         Jõhvi Kultuuri ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“   —   kammersaalis

Juhendaja Urmas Laada

13.30 – 13.50  Kuldhani

          Mäetaguse Põhikooli näitetrupp    —   kammersaalis

Juhendajad Svetlana Pahk, Anu Kaljusaar

14.05 – 14.25 Цветные хвостики

         Jõhvi Kultuuri ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“   —   kammersaalis

Juhendaja Urmas Laada

14.40 – 15.05 Printsess ja hiiglane

Kiikla Rahvamaja näitering   —   kammersaalis

Juhendaja Ruth Linnard, Katrin Kõrvemaa

15.45-autasustamine, festivali lõpetamine

 

Keskusest

Jõhvi Koolinoorte Maja kui laste ja noorte huvikool alustas tegevust Jõhvi rajooni Pioneeride Majana 1954.aastal. Esimesed ringid, mis alustasid tööd,olid lennumudelismi,vene draama-, tantsu-, kunsti-, käsitöö-, raadio-, foto- ja motoring. Sellesse pikka tööperioodi mahub 70 ringi töö ja huvialane tegevus.

Edasi...