LAHTISTE USTE PÄEVAD

 Rutta  LAHTISTE USTE PÄEVADELE 2.,5.,6.septembril  kella 15.00 – 18.00

          tutvuma Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse, Pargi 40, ringide ja klubidega!

 

LOOMINGULINE  SUUND

“KIRGASTUMINE!”

  • TAIMESEADERING „ÕLEKUBUKENE – Endla Lipp (alates 7.a.)

2,5,6.09. kell  15.00-18.00 (1032)

  • FOTOSTUUDIO -Dmitri Vorobjov (alates 12.a.)

2.,5.,6.09  kell 15.00-18.00 (1028)

  • KUNSTIRINGLarissa Sõdur (alates 5.-9.a.)

Esimene kohtumine:  3.09. kell  12.00(1031)

 

„TULEVASED LAVAKUNINGAD”

  • TEATRIKOLLEKTIIV „EKSPROMT“ -Urmas Laada (4.-18.a.)

5.-6.09  kell 15.00-18.00 (1029)

  • KOOLITEATER  – Raili Tamm (alates 7.a.)

2, 5.09.   kell  15.00-18.00 (3023)

  • NOORTETEATER „POST SCRIPTUM” - Natalja Lessina (14.-25.a.)

2.,5.09.  kell  17.00-19.00 (1008)

ERIVAJADUSTEGA LASTE – JA TÄISKASVANUTE NÄITERING – Raili Tamm  2, 5.09.   kell  15.00-18.00 (3023)

 

„TANTSI, KUNI OLED NOOR!”

  • TANTSURING „IMPULSS-Valentina Jakovleva (1.-8.klass)

2.,5.09  kell 15.00-18.00 (1060)

  • TANTSUSTUUDIO „GRACIA“ – Marika  Järvepõld (Tužilkina)  (rühmad 5.-7.a.,8.-10.a., alates 18.a.)     5.09. kell 17.00-19.00 (1066)
  • NÜÜDISTANTSU KLASS(contemporary dance) ja SHOWTANTS – Kristina Berelašvili (Zibinova) (alates 4.a., alates 14.a.)      Esimene kohtumine:  13.09.   kell 18.00 (1060)  
  • BREAK DANCEDmitri Pokrova (alates 7.a.)                                                                                                                                        2.09.   kell 15.00-18.00 (1066);   Esimene trenn:  4.09.  kell 12.30

 

„DO,RE,MI,FA,SOL!”

  • LAULURING  – Kersti Pärnamets (alates 4.a.)

2.,5.,6.09.   kell 15.00-18.00 (3037)

  • VOKAALRING „YeS“- Jelena Skrebneva (3.-12.a.)

5.,6.09.  kell15.00-18.00  (5013)

  • VOKAALSTUUDIO „ INTRO“  – Andrei Verhovski ( alates 12.a.)

5.,6.09. kell  15.00-17.00 (3021)

  • LAULURING „TAMMETÕRUD“ – Küllike Šapovalov (5.-12.a.)

Tel.58 192 146 (Jõhvi Põhikool, Hariduse 5)

  • MUUSIKARING – Aare Vaher (alates 14.a.)

2.,5.,6.09. kell 17.00-19.00 (3021) 

„KARAPUZ”

  • MUDILASTE KOOL „KARAPUZ” – Nadežda Vladimirova, Jelena Skrebneva (vanus 6.kuust – 3.eluaastani) (5013)
  • RÜHM „MINA ISE“ – Nadežda Vladimirova, Jelena Skrebneva (3.-4.a.) 5.,6.09.  kell  15.00-18.00  (5013)

  

SPORT, MATKAMINE

„TUGEV,OSAV,JULGE!”

  • AMMUKLUBI  – Meelis Pällo (alates 9.a.)

4.09. kell 11.00  (õues)

  • HUVIRING „ROBINSON“ - Pjotr Dzjuba (alates 7.a.)

5., 6.09.  15.00-18.00 (1031)

  

TEHNIKA

„LEIUTAJA”

  • LENNUMUDELISM - Gennadi Gussev (alates 5.a.)

Esimesed tunnid:  3.,4.09. kell 11.00-14.00 (1014)

  • HUVIRING „MEISTERDAME ISE“ – Viktor Vesi (alates 9.a.)

            2.09.  kell 15.00-18.00 (1031)

  • ROBOTROONIKARING „RoboTalu“ – Mihhail Derbnev (alates 7.-19.a.)

      5.09. kell  17.00-18.00 (1031)

 

AMETIORIENTEERUMINE

„VALIK”

  • DJ-KOOL (DJ-School) – Aleksandr Ivasjuk (DJ Alex) (alates 15.a.)

5., 6.09.  kell 15.00-18.00 (1011)

  • Kursused täiskasvanutele „Art Moment“  – Irina Baleva

Esimene kohtumine: 6.09.  kell 18.00  (1031)

 

 

 

 

 

 

Keskusest

Jõhvi Koolinoorte Maja kui laste ja noorte huvikool alustas tegevust Jõhvi rajooni Pioneeride Majana 1954.aastal. Esimesed ringid, mis alustasid tööd,olid lennumudelismi,vene draama-, tantsu-, kunsti-, käsitöö-, raadio-, foto- ja motoring. Sellesse pikka tööperioodi mahub 70 ringi töö ja huvialane tegevus.

Edasi...