Koliiteatrite festivali tulemused

  Ida-Virumaa Kooliteatrite festival

8.-10.märts  2016     Jõhvi Kontserdimajas

                                                                                             TULEMUSTE PROTOKOLL

Vanusegrupp 1.-4.klass

I koht  — Sillamäe Vanalinna Kool , etendus  Баранкин, будь человеком! ,   juhendajad Irina Parhomenko ,Olga Lebedeva

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil konkursil 29.-30.aprillil   Valgas, Valgamaa

II koht — Narva Laste Loomemaja teatristuudio „16.komnata“,etendus  Буратино ,juhendajad Olga Katuntseva  ja Vitali Katuntsev

III koht — Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“  ,etendus  Золотое

                  правило, juhendaja  Urmas Laada

Tunnustus

Mäetaguse kool – aktuaalse teemakäsitluse eest ,etendus Valesti söök

Sofia Trubitskaja – - näitlejameisterlikkuse eest etenduses Маша и медведь  , Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Norbert Feldman – - näitlejameisterlikkuse eest etenduses Золотое  правило , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

Jegor Malõšev — näitlejameisterlikkuse eest etenduses Буратино , Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Aleksandra Ivanova ja Viktoria Lenina – näitleduo eest etenduses Маша и медведь, Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Darja Pronina – - etenduse Волшебные тапочки lõpulaulu eest, Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja teatritrupp „Šans“

 

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Marika Oolberg – Lohusuu Vaba Aja Keskuse juhataja, näitejuht, näitleja ; Tiina Rumm –Rakvere Linnanoorte Teatritrupi juhendaja ;  Mait Joorits – Rakvere Teatri näitleja

 

Vanusegrupp 5.-9.klass

 I koht  –  Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater , etendus  Laatsaretlaeva „Moero“ hukkumise lugu 22.09.1944, juhendaja Raili Tamm

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil 22.-23.aprillil Jõõpres, Pärnumaa

II koht  – Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“, lasterühm , etendus Про доктора Айболита, его друзей и его зверей , juhendaja Vladimir Vaikert

III koht — Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“ ,etendus  Я всех вас люблю ,juhendaja Urmas laada

Tunnustus

Elina Palu – hea osatäitmise eest etenduses etendus  Я всех вас люблю , Jõhvi Kultuuri-ja  Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

Polina Rogatš – hea osatäitmise eest etenduses etendus  Я всех вас люблю , Jõhvi Kultuuri-ja  Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Allan Kress – näitleja, lavastaja, projektiteatri Banaanikala juht ; Merle Pikhoff – Iisaku Rahvamaja juhataja, näitejuht ; Irina Marjapuu . näitleja, lavastaja

                                                                                        

Vanusegrupp 10.-12.klass

I koht  - Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium , etendus Carpe diem! Лови мгновение!

juhendaja Tatjana Kundozjorova

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil,8-10.aprill Rakveres, Lääne-Virumaa

II koht -  Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“ ,etendus  Невидимая               

                 сторона,juhendaja Anna Tereštšenko

III koht  – Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“, etendus– Спасибо за урок

juhendajad Olga Katuntseva  ja Vitali Katuntsev

Tunnustus

Maria Sarõtseva – näitlejameisterlikkuse eest etendustes Невидимая  сторона ja Пёс  Господень  ; Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“

Aleksei Kortšagin – näitlejameisterlikkuse eest etenduses Пёс  Господень  ; Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“

Daniil Orlov – näitlejameisterlikkuse eest etenduses Невидимая  сторона   ; Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“

Kristina Suhhobok – näitlejameisterlikkuse eest etenduses Принцесса – Русалочка,  Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Darja Firsova –  näitlejameisterlikkuse eest etenduses  Без вины виноватые , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater „P.S.“

Jekaterina Dmitrijevna -   näitlejameisterlikkuse eest etenduses  Спасибо за урок , Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Daniil Orlov –  etenduse Невидимая  сторона  autorile

Anna Tereštšenko – väga hea töö eest Narva Kutseõppekeskuse näitetruppide juhendamisel

Natalja Gratšenko – hea teatrielamuse loomise eest etenduses Любовь и баня , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

Ivan Baumbach – hea teatrielamuse loomise eest etenduses Любовь и баня , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

Jõhvi Puuetega Inimeste Koja näitering  – näitlejameisterlikkuse eest etenduses Leib jahtub

 

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Allan Kress – näitleja, lavastaja, projektiteatri Banaanikala juht , Tiina Rumm – Rakvere Linnanoorte Teatritrupi juhendaja , Valentina Fursova – teater „Tuuleveski“ direktor , Inga Lunge –näitleja

 

Tunnustus kogu festivali arvestuses:

Ilusate kostüümide eest – Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Juhendajatele väga suure ja südamega tehtud  töö eest – Olga Katuntseva  ja Vitali Katuntsev Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ida-Virumaa Kooliteatrite festival

                                                  8.-10.märts  2016     Jõhvi Kontserdimajas

                                                         TULEMUSTE PROTOKOLL

Vanusegrupp 1.-4.klass

I koht  — Sillamäe Vanalinna Kool , etendus  Баранкин, будь человеком! ,   juhendajad Irina Parhomenko ,Olga Lebedeva

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil konkursil 29.-30.aprillil   Valgas, Valgamaa

II koht — Narva Laste Loomemaja teatristuudio „16.komnata“,etendus  Буратино ,juhendajad Olga Katuntseva  ja Vitali Katuntsev

III koht — Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“  ,etendus  Золотое

                  правило, juhendaja  Urmas Laada

 

Tunnustus

Mäetaguse kool – aktuaalse teemakäsitluse eest ,etendus Valesti söök

Sofia Trubitskaja – - näitlejameisterlikkuse eest etenduses Маша и медведь  , Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Norbert Feldman – - näitlejameisterlikkuse eest etenduses Золотое  правило , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

Jegor Malõšev — näitlejameisterlikkuse eest etenduses Буратино , Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Aleksandra Ivanova ja Viktoria Lenina – näitleduo eest etenduses Маша и медведь, Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

Darja Pronina – - etenduse Волшебные тапочки lõpulaulu eest, Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja teatritrupp „Šans“

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Marika Oolberg – Lohusuu Vaba Aja Keskuse juhataja, näitejuht, näitleja ; Tiina Rumm –Rakvere Linnanoorte Teatritrupi juhendaja ;  Mait Joorits – Rakvere Teatri näitleja

Vanusegrupp 5.-9.klass

 I koht  –  Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater , etendus  Laatsaretlaeva „Moero“ hukkumise lugu 22.09.1944, juhendaja Raili Tamm

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil 22.-23.aprillil Jõõpres, Pärnumaa

II koht  – Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“, lasterühm , etendus Про доктора Айболита, его друзей и его зверей , juhendaja Vladimir Vaikert

III koht — Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“ ,etendus  Я всех вас                                                                                                 

люблю ,juhendaja Urmas laada

Tunnustus

Elina Palu – hea osatäitmise eest etenduses etendus  Я всех вас люблю , Jõhvi Kultuuri-ja                     Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

 

Polina Rogatš – hea osatäitmise eest etenduses etendus  Я всех вас люблю , Jõhvi Kultuuri-ja  Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

 

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Allan Kress – näitleja, lavastaja, projektiteatri Banaanikala juht ; Merle Pikhoff – Iisaku Rahvamaja juhataja, näitejuht ; Irina Marjapuu . näitleja, lavastaja

                                                                                        

Vanusegrupp 10.-12.klass

I koht  - Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium , etendus Carpe diem! Лови мгновение!

juhendaja Tatjana Kundozjorova

Võimalus osaleda üleriigilisel kooliteatrite festivalil,8-10.aprill Rakveres, Lääne-Virumaa

II koht -  Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“ ,etendus  Невидимая               

                 сторона,juhendaja Anna Tereštšenko

 

III koht  – Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“, etendus– Спасибо за урок

juhendajad Olga Katuntseva  ja Vitali Katuntsev

Tunnustus

Maria Sarõtseva – näitlejameisterlikkuse eest etendustes Невидимая  сторона ja Пёс  Господень  ; Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“

 

Aleksei Kortšagin – näitlejameisterlikkuse eest etenduses Пёс  Господень  ; Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“

 

Daniil Orlov – näitlejameisterlikkuse eest etenduses Невидимая  сторона   ; Narva Kutseõppekeskuse näitetrupp „UNDERWORLD“

 

Kristina Suhhobok – näitlejameisterlikkuse eest etenduses Принцесса – Русалочка,  Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

 

Darja Firsova –  näitlejameisterlikkuse eest etenduses  Без вины виноватые , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater „P.S.“

 

Jekaterina Dmitrijevna -   näitlejameisterlikkuse eest etenduses  Спасибо за урок , Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

 

Daniil Orlov –  etenduse Невидимая  сторона  autorile

 

Anna Tereštšenko – väga hea töö eest Narva Kutseõppekeskuse näitetruppide juhendamisel

 

Natalja Gratšenko – hea teatrielamuse loomise eest etenduses Любовь и баня , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

 

Ivan Baumbach – hea teatrielamuse loomise eest etenduses Любовь и баня , Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“

 

Jõhvi Puuetega Inimeste Koja näitering  – näitlejameisterlikkuse eest etenduses Leib jahtub

 

ŽÜRII: Jelena Vaher - Jõhvi nukuteater Lepatriinu lavastaja, näitleja ; Allan Kress – näitleja, lavastaja, projektiteatri Banaanikala juht , Tiina Rumm – Rakvere Linnanoorte Teatritrupi juhendaja , Valentina Fursova – teater „Tuuleveski“ direktor , Inga Lunge –näitleja

 

Tunnustus kogu festivali arvestuses:

 

Ilusate kostüümide eest – Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

 

Juhendajatele väga suure ja südamega tehtud  töö eest – Olga Katuntseva  ja Vitali Katuntsev Narva Laste Loomemaja teatristuudio  „16.komnata“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keskusest

Jõhvi Koolinoorte Maja kui laste ja noorte huvikool alustas tegevust Jõhvi rajooni Pioneeride Majana 1954.aastal. Esimesed ringid, mis alustasid tööd,olid lennumudelismi,vene draama-, tantsu-, kunsti-, käsitöö-, raadio-, foto- ja motoring. Sellesse pikka tööperioodi mahub 70 ringi töö ja huvialane tegevus.

Edasi...