Ida-Virumaa Kooliteatrite festivali kava

Ida-Virumaa Kooliteatrite Festivali 2016 programm     

Jõhvi Kontserdimajas

 

Teisipäeval , 8.märtsil

II vanusegrupp  5.-9.klass

10.00  – Festivalipäeva   avamine  – kammersaalis

10.1010.50Про доктора Айболита, его друзей и его зверей

Sillamäe teater-stuudio „Teine taevas“, lasterühm – kammersaal

Juhendaja Vladimir Vaikert

11.10- 11.45Я всех вас люблю

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“  -kammersaal

Juhendaja Urmas Laada

12.00 -12.30  Laatsaretlaeva „Moero“ hukkumise lugu 22.09.1944

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse kooliteater – kammersaal

Juhendaja Raili Tamm

12.45 -12.55Продавец книг

Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja teatrikollektiiv „Šans“  –kammersaal  

             Juhendaja Tatjana Ljovina

13.05 -13.35Naksitrallid

Kiikla rahvamaja näitering – suur saal 

juhendajad Ruth Linnard  , Krista Kõrvemaa

Vaheaeg

III vanusegrupp  10.-12.klass

15.0015.30  -   Подростковый страдания

Kohtla-Järve Kultuurikeskuse teatristuudio „Siilikesed“  – kammersaal

Juhendaja Julia Popova

15.4516.15Любовь и баня

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“  – kammersaal

Juhendaja Urmas Laada

16.30- 18.00  Без вины виноватые

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater „P.S.“ – suur saal

Juhendaja Natalja Lessina

18.1518.25  Leib jahtub

Jõhvi Puuetega Inimeste Koja näitetrupp -  suur saal

Juhendaja Raili Tamm

 

Kolmapäeval , 9.märtsil

II vanusegrupp  5.-9.klass

10.00  – 10.10 Festivalipäeva   avamine  – suures saalis

10.10- 10.55Приключения Пеппи Длинный чулок

Narva Laste Loomemаja teatrisuudio „16.komnata“- suur saal

Juhendaja Olga ja Vitali Katuntsev

11.10 -  žürii kokkuvõtted            11.30 – 5.-9.kl-vanusegrupi autasustamine

III vanusegrupp 10.-12.klass

11.45 -12.35  Невидимая сторона

Narva Kutseõppekeskuse teatritrupp Underworld – suur saal 

juhendaja  Anna  Tereštšenko

12.5013.45  Carpe diem! Лови мгновение!

Kohtla-Järve Järve Vene  Gümnaasium  – suur saal

Juhendaja Tatjana Kundozjorova

14.00- 14.50 Принцесса – Русалочка

Narva Laste Loomemаja teatrisuudio „16.komnata“ – suur saal

Juhendaja Olga ja Vitali Katuntsev

15.00 -15.30  -vaheaeg

15.30- 16.50Пёс Господень  /alla 16 ei ole soovitatav/

Narva Kutseõppekeskuse teatritrupp  – suur saal 

Juhendaja  Anna  Tereštšenko

17.05 -17.55Спасибо за урок

Narva Laste Loomemаja teatri-suudio „16.komnata“-suur saal

Juhendaja Olga ja Vitali Katuntsev

18.1019.40 – Будьте здоровы,месье!

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse noorteteater „P.S.“  -suur saal

juhendaja Natalja Lessina

19.55 – zürii  kokkuvõtted                  u.20.30  -  autasustamine

 

Neljapäeval , 10.märtsil

I vanusegrupp  1.-4.klass

10.00  – Festivalipäeva   avamine  - kammersaalis

10.1010.35 Баранкин, будь человеком!

Sillamäe  Vanalinna Kooli näitering „Art line“ -  kammersaalis

Juhendajad : Irina Parhomenko, Olga Lebedeva

10.5011.10  Valesti söök

Mäetaguse Põhikool –kammersaal  

juhendajad Svetlana Pahk, Anu Kaljusaar

11.2511.50 Маша и медведь

Narva Laste Loomemaja teatristuudio „16.komnata“ –kammersaal

Juhendajad Olga ja Vitali Katuntsev

12.05 -12.20 Волшебные тапочки

Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja  teatristuudio Šanss–kammersaal  

juhendaja Tatjana Ljovina

12.3513.00   Золотое правило

Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv „Ekspromt“ -kammersaal

juhendaja Urmas Laada

13.15 -13.50 Буратино

Narva Laste Loomemaja teatristuudio „16.komnata“ –suur saal

Juhendajad Olga ja Vitali Katuntsev

14.05 – žürii kokkuvõtted                     14.30 – autasustamine

Keskusest

Jõhvi Koolinoorte Maja kui laste ja noorte huvikool alustas tegevust Jõhvi rajooni Pioneeride Majana 1954.aastal. Esimesed ringid, mis alustasid tööd,olid lennumudelismi,vene draama-, tantsu-, kunsti-, käsitöö-, raadio-, foto- ja motoring. Sellesse pikka tööperioodi mahub 70 ringi töö ja huvialane tegevus.

Edasi...